Монтажен плакар за чевли – дупли

1,190.00 ден

Монтажен плакар за чевли – дупли

Шифра 3788

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3788 Ознаки:

Опис

Монтажен платнен гардеробер за складирање облека, постелнина и сл.

Овој врвен производ е совршената дополнителна опрема за вашиот дом. Гардероберот е дизајниран со цел да ви овозможи практичност и функционалност. Овој гардеробер ќе го подобри изгледот на било која просторија во вашиот дом.

Гардероберот е изработен од висококвалитетни материјали кои гарантираат издржливост. Неговиот компактен дизајн е идеален е за мали простории или за користење во различни делови на вашиот дом.

Со многубројните прегради обезбедува максимален простор за чување на облека, перници, постелнини, па и обувки и чанти. Исто така, неговата конструкција овозможува лесен пристап и организација, што го прави идеален избор за секојдневна употреба.

Гардероберот има прекривка која можете да ја соберете или пуштите – дозволува слободен проток на воздух, а истовремено ги штити алиштата од прашина

Лесно се монтира и расклопува – потребни се 10-15 минути за да се состави гардероберот. Не се потребни алатки!

Зафаќа малку простор

Се вклопува во секоја просторија

Конструкција од нерѓосувачки челик + ABS + платно

Димензии: 115 x 30 x 120 cm

Достапен во сива и темно кафеава боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Кафеава, Сива