Тоалетна витрина – полица за во бања

1,490.00 ден

Тоалетна витрина – полица за во бања

Шифра 4731

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Тесната ширина на овој кабинет за складирање го прави идеален за мали простори, како што се кујна или бања.

Може да се состави како што сакате, може да се состави во различен стил за да ги задоволи вашите различни потреби, а вториот слој може да се користи како полица за тоалетна хартија.

Може да држи тешки предмети, како течност за перење, детергенти, средства за чистење и сл.

Направено со издржливи и естетски пријатни материјали од дрво-пластифицирани плочи, кои исто така лесно се чистат, отпорни на нечистотии и водоотпорни.

Карактеристики:
1. Издржлива во употреба за поголема тежина
2. Водоотпорен, отпорен на влага и не е лесен за мувла
3. Лесно се движи наоколу
4. Може да држи тешки предмети, како течност за перење, растенија и други материјали за бања.
5. Вториот слој може да се користи како држач за тоалетна хартија, а долната дел како фиока.
6. Складирање отпорно на нечистотија и водоотпорност, совршено за влажна средина во бањата и не е лесно да се растегнува.
7. Лесно се склопува и расклопува
8. Употребете завртки за да го поправите врз основа на оригиналната инсталација, може да го направи повеќе фиксиран и не лесно да се распадне
9. Се перат, лесно се чистат

Спецификации:
1. Материјал: Дрво-пластична табла (медијапан)
2. Боја: Бела
3. Дебелина на табла: 1cm
4. Димензии на производот:  20 x 20 x 80cm
5. Тежина: 2,45 кг