Пластична полица за во кујна или бања на 4 нивоа

890.00 ден

Пластична полица за во кујна или бања на 4 нивоа

Шифра 4762

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4762 Ознаки:

Опис

Оваа универзална полица на 4 нивоа одлично го пополнува секој тесен простор во вашата кујна или бања

Со димензии од 50  cm ширина, 71 cm висина и само 12 cm дебелина

Поставена на тркалца, лесно се поместува и вовлекува помеѓу работните маси во вашата кујна

Максимална дозволена тежина – 10 kg на полица

Идеална за чување средства за чистење, детергенти во бањата или храна, пијалоци, тегли, шишиња и сл во кујната

Изработена од квалитетна пластика со голема издржливост

Достапна само во бела боја