Мини електрично пикадо

1,290.00 ден

Мини електрично пикадо

Шифра 4483

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4483 Ознаки:

Опис

Електрично пикадо наменето за 2-8 играчи

Електронско пресметување на резултатот и звучен сигнал

18 игри и вкупно 159 различни модови на игри

Квалитетна термопластика, отпорна на удар

ЛЦД дисплеј на кој јасно е прикажан резултатот и статистиката

3 стрилки за играње

Работи на батерии

Димензии: 25 x 21 x 3.5 cm