Mачорот што зборува – Talking Tom

690.00 ден

Mачорот што зборува – Talking Tom

Шифра 3367

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Уникатен подарок за вашите најмили,  мачорот што зборува – Talking Tom

Идеален за деца кои сега почнуваат да зборуваат бидејки им помага на забавен начин да се ослободат и да зборуваат со нивното ново другарче.

Вградени сензори за допир на главата, рацете и нозете кои со притискање активираат определени звуци.

Повторува се што ќе кажете.

Забава за целото семејство.