Кујнски ножици

390.00 ден

Кујнски ножици

Шифра 4568

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4568 Ознаки:

Опис

Кујнски ножици за безбедно и брзо сецкање на храна без многу неред

Сецкајте зеленчук директно во сад, сецкајте овошје без неред, сецкајте пилешко директно во салатата…

Се отвораат доволно широко за да можете да пресечете поширок сноп на зеленчук

Остро сечило од нерѓосувачки челик

Ергономска рачка

Едноставни за чистење и безбедни за упoтреба