Душек за во автомобил

1,390.00 ден

Душек за во автомобил

Шифра 3347

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Универзален душек на надувување за во автомобил, наменет за задни седишта

Погоден за патувања на долги релации, кампувања и активности на отворено

Лесен за надувување и носење, се надувува и отпушта во рок од 2мин.

Помага да се ублажат ударите и звукот кој го предизвикуваат тркалата на автомобилите

Удобен и комфорен, одличен за опуштање и протегнување при долги патувања, или да создаде повеќе простор за спиење или игра

Идеален за употреба во сите вообичаени модели на седани, теренски возила и мини комби

Лесен за оддржување, издржлив и отпорен

Димензии: 135 х 82 х 40cm (+10cm дебелина на душекот)

Пумпа за надувување со моќност: 75W/ 12V DC

Материјал: висококвалитетен PVC, мек на допир

По 10h употреба мало издишување е нормална појава- допумпајте го душекот повторно

Вклучени се перничиња, торбица за носење и пумпа

Максимална носивост: 180кг.

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Крем, Црна, Тегет