Полначи за акумулатор – Jarrett

1,690.00 ден1,890.00 ден

Полначи за акумулатор – Jarrett

Шифра 7039

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7039 Ознаки:

Опис

Полначи за акумулатор – Jarrett

6-12 V – 10 Ah – 1690 den.

6-12 V – 15 Ah – 1890 den.

Наменети за акумулатори за моторцикли и автомобили

 

Дополнителни информации

Одберете јачина

6-12 V – 10 Ah – 1590 den., 6-12 V – 15 Ah – 1990 den.