Попуст!

Двоен вентилатор за автомобил

590.00 ден

Двоен вентилатор за автомобил

Шифра 7042

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ултра тивок вентилатор погоден за автомобил, камион и слично, совршена опција за летно разладување.
Волтажа, 12V и 24V
360° ротирачки глави
Звук: <50db
Тежина: 500g
Димензии: 20.5cmX9.5cmX21cm