Електрична пумпа – компресор за возила

550.00 ден

Електрична пумпа – компресор за возила

Шифра 7023

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електрична пумпа – компресор за гуми за возила

Напојување преку запалка од автомобил 12 в

Максимален притисок од 250 psi (17 bar)