Мобилен телефон – Nokia 3310

1,190.00 ден

Мобилен телефон – Nokia 3310

Шифра 3632

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3632 Ознаки:

Опис

Nokia 3310 – нов модел

Dual sim – наменет за две сим картички, работи на сите мрежи

TFT екран, ЛЕД флеш, 16 MB меморија, bluetooth

Камера 2 MP