Плоска (матарка) за пијалок со додатоци

670.00 ден

Плоска (матарка) за пијалок со додатоци

Шифра 3838

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 3838 Ознаки:

Опис

Матарка за пијалок со додатоци

Висок квалитет и префинет дизајн

Ексклузивно пакување