Камперска хамок лулашка со заштитна мрежа

1,390.00 ден

Камперска хамок лулашка со заштитна мрежа

Шифра 4439

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4439 Ознаки:

Опис

Камперска хамок лулашка со димензии 250 x 120 cm со заштитна мрежа од инсекти и комарци

Максимална тежина до 220 kg

Изработена од полиестер

Сетот вклучува јажиња за врзување