Попуст!

Апарат за мерење крвен притисок за над лакт

890.00 ден

Апарат за мерење крвен притисок за над лакт

Шифра 4126

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4126 Ознаки:

Опис

Апарат за мерење крвен притисок за над лакт

Мерење на крвниот притисок со притискање на само едно копче

Интелигентно подесување на притисокот на раката

Голем дисплеј на кој се прикажани сите битни информации како висок и низок крвен притисок, пулс ..

Работи на батерии или на било кој полнач за мобилен телефон.

Компактен и мал, лесен за носење