Училишна табла за деца

1,290.00 ден

Училишна табла за деца

Шифра 3215

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3215 Ознаки:

Опис

Идеална за цртање, пишување, решавање задачи

Изработена од дрво

Вграден абакус – сметалка и часовник

Димензии 88x44x37 цм