Лулка – транспортер за бебиња

3,790.00 ден

Лулка – транспортер за бебиња

Шифра 4375

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4375 Ознаки:

Опис

Лулка – транспортер  која пружа целосно потпора и удобност за вашето бебе.

Вграден систем кој овозможува релаксација на вашето бебе со помош на 7 музички мелодии и нежни вибрации на самиот транспортер (работи на батерии)

Кадифени играчки со кои бебето ќе може да си игра

Безбедносна потпора – каиш кој е прицврстен во три точки и му дава стабилност на детето додека го носите, возите во автомобил и сл

Отстранлива перница која може да се пере во машина за перење алишта