Апликатор за кристали/штросови/циркони

690.00 ден

Апликатор за кристали/штросови/циркони

Шифра 3825

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3825 Ознаки:

Опис

Алатка за украсување на коса, нокти, чанта, облека или други додатоци со сјајни камења – штрасови

Вклучува 12 тркалезни дискови со 180 камчиња со различни форми, големини и бои

Апликаторот е многу лесен за користење (може да го користат и деца над 6 години)

Компатибилен со сите типови коса, а отстранувањето на камчињата кога повеќе не ги сакате е исто така многу едноставно

Користењето камчиња во косата не ја оштетува косата

Безбеден и лесен за употреба