Ранец со бебешко креветче

1,590.00 ден

Ранец со бебешко креветче

Шифра 4376

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4376 Ознаки:

Опис

Ранец – торбичка за пелени 3 во 1 со пресоблекување, водоотпорна бебешка торба со автоматско преклопливо креветче

Кога бебето е поспано, раширете го ранецот како креветче, што е брзо и практично.

Практични џебови за шишиња за пијалоци, за пелени, скриен џеб за вредни работи како телефон, паричник

Ранецот има цврста структура, квалитетно платно и високо квалитетни безбедносни ремени

Димензии на ранецот: 30 x 20 x 40 cm

Димензии на креветчето: 30 x 40 x 83 cm (30 x 76 за спиење )