Водена подлога за играње за деца

690.00 ден

Водена подлога за играње за деца

Шифра 4446

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4446 Ознака:

Опис

Водената подлога му помага на вашето бебе да изгради сила на грбот, нозете, рацете и вратот и ја помага координацијата рака-око. Ова е сетилно уживање кое го промовира развојот на мозокот.
Преклоплива играчка за носење, каде и да одите можете да ја ставите со вашата чанта.
Водената подлога за стомак има шарени играчки од морски животни кои изгледаат како да се движат поради ефектот на вода. Вашето бебе ќе биде привлечено од боите и движењето и одлично ќе се забавува играјќи на подлогата за вода.
Димензии:69x50x8 cm