Воздушен душек за кампување

1,190.00 ден

Воздушен душек за кампување

Шифра 4320

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4320 Ознаки:

Опис

Душек на надувување идеален за кампување, за во шатор, за излет

Изработен од квалитетни материјали, лесен за употреба и многу практичен

Перница вградена во самиот душек.

Може да се спојуваат помеѓу себе повеќе душеци

Достапен во сина и зелена боја

Димензии: 180x53x4 cm

 

 

 

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена