Полица за во бања

420.00 ден

Полица за во бања

Шифра 3886

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

За да бидете сигурни дека гелот за туширање или шампонот ќе ви се секогаш при рака кога ќе се туширате, доволно е да ја поставите оваа полица во бањата.

Полица која можете да ја поставите насекаде со помош на двата вакуумски држачи

Може да се постави на керамички плочки, огледало, стакло или метални површини

Модерен изглед кој се вклопува во внатрешноста на сечија бања

Погодна за сместување на вашите козметички производи, сапуни, купки итн.

Лесно се оддржува; издржливост до 5кг.; заштедува простор

Димензии: 26 x 12 x 7cm

Тежина: 330гр.