Појас – коректор за подгрбавеност

470.00 ден

Појас – коректор за подгрбавеност

Шифра 3740

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Појас со кој ќе ја вратите природната положба на грбот, вратот и рамената

Идеален за деца и луѓе кои поголемиот дел од денот го поминуваат пред компјутер

Универзална големина, се прилагодува на секого

Изработен од квалитетни материјали, со двојно засилени шевови