Анатомска потпора за грб

240.00 ден

Анатомска потпора за грб

Шифра 4464

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4464 Ознаки:

Опис

Помага при држењето правилна положба на грбот додека ги извршувате вашите обврски.
Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување на правилното држење на телото и поголемата удобност во седењето.
Уникатен дизајн кој овозможува значајна поддршка и дополнителна удобност, додека решеткастата мрежа дејствува како вентил кој ви овозможува циркулација на воздухот.
Користете го за дома, во канцеларија, во автомобил.
Едноставно навлечете го на задниот дел од вашето седиште или стол
Димензии: 39x41cm
Достапна боја: црна