Душек за скокање – Jump-o-lene 203 x 69 cm

3,900.00 ден

Душек за скокање – Jump-o-lene 203 x 69 cm

Шифра 3622

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3622 Ознаки:

Опис

Душек за скокање со димензии 203 x 69 cm

Станете следниот шампион во скокање со овој прекрасен Jump-O-Lene Bouncer од Intex.

Изработен од тежок винил за дополнителна издржливост
Може да се користи внатре или надвор

Може да со користи и на вода, во базен, езеро или море
Обезбедува одлично вежбање додека се забавувате
Вграден полигон за седење или играње
Ограничување на максималната тежина од 54 кг – максимум 2 деца

Препорачана возраст 3-6 години