Носач за бебиња и деца

490.00 ден

Носач за бебиња и деца

Шифра 4497

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4497 Ознаки:

Опис

Носач за бебиња и деца изработен од квалитетни материјали со прилагодлив ремен

Цврста платнена основа и мрежест дел кој овозможува слободен проток на воздух

Брзо се поставува и одговара на различни позиции на носење на детето

Родителите ќе чувствуваат олеснување при носењето на нивните бебиња и деца без болки во грбот

Кога е спакуван, овој носач е доволно мал што може да го носите во вашата чанта