Чистач на акни и пори на кожата

650.00 ден

Чистач на акни и пори на кожата

Шифра 8094

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8094 Ознаки:

Опис

Изработен од материјали безбедни, нетоксични и безопасни за кожата

Силиконски врв, не ја повредува или иритира кожата

Моќно вшмукување со што ги чисти порите и го зголемува протокот на крв во кожата

4 заменливи глави за различна кожа