3D MOON Ламба на допир

650.00 ден

3D MOON Ламба на допир

Шифра 3106

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3106 Ознаки:

Опис

3D MOON Ламба на допир

Уникатен дизајн кој се прилагодува на секој дел од вашиот дом или канцеларија.

Се користи како украс или како ноќна светилка со пријатна светлина.

Промена на бои на допир или поставување на автоматска промена

Работи преку УСБ кабел, на полнач од мобилен телефон или на УСБ порта од било каков електричен уред (компјутер, лаптоп, телевизор, аудио систем)

Димензија: 16 cm дијаметар на топка