Магична топка со LED светло и безжичен звучник

890.00 ден

Магична топка со LED светло и безжичен звучник

Шифра 3824

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3824 Ознаки:

Опис

Поддржува RGB бои со променливи ефекти и режими на работа

Функции: SD слот, USB слот и Bluetooth

Се поврзува со секој уред кој поседува Bluetooth

Вграден звучник: слушајте ја вашата омилена музика

Контролирајте ја брзината на вртење, боите и стробот директно од базата или преку далечинскиот управувач

Ефектот изгледа како стаклено топче, многу светло и моќно

Погодна за диско, барови, пабови, клубови, лизгалишта, забава, караоке, прослава, фестивал, продавница и слично за живописен визуелен изглед

Материјал: ABS висококвалитетна пластика

Покриеност на проекција: 10m

Димензии: 17 x 16,5 см

Агол на осветлување: 120 степени

Моќност: 6W

Работен напон: AC 95-240V

Совршен роденденски или новогодишен подарок