Ротирачка RGB диско сијалица

320.00 ден

Ротирачка RGB диско сијалица

Шифра 4585

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4585 Ознаки:

Опис

Употреба: светло на бина, светло за забави, диџеј осветлување, диско осветлување итн.

Грло: тип Е27

Моќност: 6W

Работен напон: 85V-220V AC 50-60HZ

Бои: RGB

Ефект: ротација на бои со ефекти

Работен режим: автоматска ротација

Животен век: 20000 часа

Димензии: 110 x 130mm

Не е погодна за регулатори, електрични прекинувачи или далечински управувачи