Zip Trim – Безжичен тример за градина

590.00 ден

Zip Trim – Безжичен тример за градина

Шифра 4278

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4278 Ознаки:

Опис

Безжичен тример за трева наменет за завршно дотерување на вашата градина (не е наменет за целосно косење на трева во градината)

Лесен, прецизен и ефикасен за употреба

Штит за дополнителна безбедност

Може да се користи само основата или со продолжна рачка за дофат на тешко достапните места

Работи на AAA батерии (не се вклучени)

4000 / min-1 вртежи во празно

Димензии: 80 х 15 х 9,5cm