Сет од 18 гранитни ножеви – Zepter

1,290.00 ден

Сет од 18 гранитни ножеви – Zepter

Шифра 4611

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4611 Ознаки:

Опис

Професионален сет за ножеви – развиен е од професионални готвачи од Јапонија и Германија
Материјал: Секој нож е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, направен од едно цврсто парче за никогаш да не се скрши
Лесно за употреба: секое сечило доаѓа веќе наострено и подготвено за акција, доволно остро за да го пресече секое ваше најтврдо месо, живина или производи
Лесен за чистење: Едноставно користете сапун и вода за да го исчистите производот и веднаш исушете го со отстранување на вишокот течност. Правилно чистење на ножевите ќе ви помогне да го продолжите животниот век на комплетот ножеви.