Чешма со проточно загревање

1,190.00 ден

Чешма со проточно загревање, ѕидна и насадна

Шифра 4138

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4138 Ознаки:

Опис

Проточна чешма за брзо загревање на вода, ѕидна или насадна.
Со оваа инстант проточна чешма водата е свежа во секое време.

Загревање за 10-15 сек. загрева до 50°-60° C

лесно за инсталирање и употреба

стандарден спроводник

заштитен бакарен елемент за греење

LED дигитален дисплеј за температура

моќност: 220-240V/ 60Hz/ 3000W

притисок: 0.04-0.6MPa / 2-2.5 L во минута

греење: 30°-60°C

заштита од прегревање и двојна заштита од истекување на електична енергија

материјал: АБС, метал, нерѓосувачки челик

водоотпорна: IPX4

Дополнителни информации

Одберете модел

Насадна чешма, Ѕидна чешма