Полица за чевли и закачалка

990.00 ден

Полица за чевли и закачалка

Шифра 3672

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3672 Ознаки:

Опис

Закачалка за во претсобје со полица за чевли

Димензии 155 x 60 x 26 cm.