Рачна пумпа – диспанзер за вода

290.00 ден

Рачна пумпа – диспанзер за вода

Шифра 4557

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4557 Ознаки:

Опис

Рачна пумпа која се поставува на шишиња со вода со капацитет од 5-20 литри

Лесна за поставување и употреба

Само притиснете го горниот дел од пумпата и водата почнува да истекува од шишето

Димензии: 17 x 8 cm