Автоматски диспанзер за вода

470.00 ден

Автоматски диспанзер за вода

Шифра 3458

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мини диспанзер за вода кој се става дирекно на шишето со вода

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач за мобилен телефон

Ја пумпа водата со само еден допир

Може да се користи на шишиња со вода од 5 до 20 литри