Алатка за кршење јаткасти плодови

320.00 ден

Алатка за кршење јаткасти плодови

Шифра 3769

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3769 Ознаки:

Опис

Алатка – клешта со помош на која на брз и лесен начин ќе ја искршите лушпата на ореви, лешници, бадеми …

Изработени од квалитетен метал, со ергономска рачка

Главата за кршење е конусна и одговара на било која големина на плодот