Батериска светилка w591

1,590.00 ден

Батериска светилка w591

Шифра 3875

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3875 Ознаки:

Опис

Моќност: 50 W
Лумени: 8000lm
Начин на полнење: USB полнење
Батерија: вградени 4 литиумски батерии
Капацитет на батеријата: 8000 mAh
Време на полнење: 4-6h
Работно време: 5-8h
Режим на осветлување: прилагодливи 6 нивоа (високо/слабо светло/блиц со строб/блесок COB силно светло/бело светло COB слабо светло/блесок на црвено светло на COB)
Големина: 30*15,5*11cm