Батериска светилка со 4 LED диоди

490.00 ден

Батериска светилка со 4 LED диоди

Шифра 4828

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4828 Ознаки:

Опис

Моќна батериска светилка со компактвни димензии за секојдневна употреба

Водоотпорна со степен на водоотпорност IP 54

Вградена батерија со големина од 800 mAh која се полни со наменски УСБ кабел на полнач од мобилен телефон

Димензии: 13x5x5 cm

Видео: