Безжична лед лампа

590.00 ден

Безжична лед лампа

Шифра 3289

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Безжична лед лампа со вградена стега

Се поставува на било која работна површина

Две нијанси на бела светлина

Се полни со било кој полнач за мобилен телефон

Работа на батерии од 4-6 часа

Висина 28 cm