Супер сецко за зеленчук

550.00 ден

Супер сецко за зеленчук

Шифра 3698

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мултифункционален сецко за декоративно сечење на зеленчук

Изработен од квалитетна пластика, со ножеви од нерѓосувачки челик