Безжичен караоке звучник 3×4″ CH-V9209 Pro

1,990.00 ден

Безжичен караоке звучник 3×4″ CH-V9209 Pro

Шифра 3806

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Безжичен караоке звучник 3×4″ со жичан микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Литиумска батерија 1800 mAh

Димензии: 49 x 20 x 20 cm

Моќност 3×10 W