IP камера V380 со вградено осветлување

1,790.00 ден

IP камера V380 со вградено осветлување

Шифра 2041

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2041 Ознаки:

Опис

Безбедносна камера со вграден ЛЕД рефлектор

Широк агол на гледање од 160 степени

Вграден сензор за движење кој го вклучува рефлекторот, активира аларм и праќа дојава на вашиот мобилен телефон

Вграден звучник и микрофон со кој може да остварите комуникација со личноста пред камерата

Лесно поставување, потребно е да се поврзе напојувањето и да се конектира на домашната Wi-Fi мрежа

Снимање на мемориска картичка или репродукција на компјутер или мобилен телефон

Квалитет на видео: 1080P HD, резолуција 1920x1080p

IR светло за ноќен режим на снимање

Приклучок за RJ45 мрежна конекција