Попуст!

Wi-Fi внатрешна ротациона камера за видео надзор

Original price was: 1,690.00 ден.Current price is: 1,390.00 ден.

Wi-Fi внатрешна ротациона камера за видео надзор

Шифра 2035

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2035 Ознаки:

Опис

Камерата е во форма на топка која може да ротира 90 степени нагоре и надолу и 360 степени лево и десно. Совршено го доловува секој агол од собата!

Снима во full HD резолуција, лесно се префрла од денски во ноќен режим и обратно, снимките се со висок квалитет. Специјалните инфрацрвени леќи ќе ти овозможат да забележиш предмети на растојание од дури 10 метри.

Можеш да слушнеш сè што се случува, а исто така камерата може да емитува звук преку вграден звучник.

Едноставно поврзи го телефонот преку апликацијата и следи што се случува во твојот дом од каде било на планетата.

Гледај видеа во живо со висока HD резолуција од 720p со 25 фрејмови во секунда.

Компатибилност со мобилен: iOS, Android

Надзор максимално онлајн во текот на 24 часа на ден, вашиот дом, канцеларија, фабрика и меѓу другите места со целосна безбедност и спокојство за вас и вашето семејство.

Уредот користи техника јамка снимање кога TF картичката е полна, најстарите видеа се бришат и на нив се снимаат нови..

Уредот поддржува картичка за складирање (не е вклучена) 128G Max и TF картичката мора да биде форматирана со формат FAT32.

Поседува движење на сигнали, инфрацрвени сигнали, предупредувања на мобилен телефон и многу други функции.

Со камерата доаѓа адаптер и напонски кабел преку кој се напојува со струја