Лажна камера

490.00 ден

Лажна камера

Шифра 3863

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3863 Ознаки:

Опис

Лажната камера ќе ги измами натрапниците и ќе превенирате штета во домот или деловниот простор.

Изгледот е идентичен како на вистинска камера за надзор.

Одличен начин да се заштити вашиот дом или деловен простор, без да потрошите многу пари.

За внатрешна или надворешна употреба.

Лесно и брзо се инсталира, не се потребни жици.

Ласер кој трепка нонстоп прават да изгледа како вистинска безбедносна камера.

Работи на батерии

Заштедете пари на скапи камери.

Вклучени се завртки и приклучоци за монтирање на камерата.

Белешка: Ова не е вистинска видео камера.