UV Лампа за сушење на лак за нокти – SUN 54w

890.00 ден

UV Лампа за сушење на нокти – SUN 54w

Шифра 8091

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8091 Ознаки:

Опис

UV Лампа за сушење на нокти – SUN 54w

Пренослива и мала, изработена од висококвалитетна пластика

Со помош на УВ светлина, безболно и лесно, без штетни последици по вашата кожа или нокти ќе го исушите свежо нанесениот лак

Уредот е со полузатворен дизајн со што УВ светлината нема да им штети на вашите очи

Има вградено тајмер со кој одредувате колку време ќе биде вклучен уредот за сушење

Работи на електрична енергија, има 36 лед светилки и тежи 440 грама