Заштитно одело – униформа

1,890.00 ден

Заштитно одело – униформа

Шифра 3373

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Заштитно одело – униформа изработено од квалитетни водоотпорни материјали

Големини M, L, XL, XXL, XXXL