Тример – коректор на веѓи

490.00 ден

Тример – коректор на веѓи

Шифра 8093

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8093 Ознаки:

Опис

Моментално и безболно ги отстранува ситните влакна од веѓите

Екстремно прецизен

Може да се користи за сите типови на кожа

Нежен и безбеден на допир

Дискретен и мал, може да го носите постојано со вас

Тример препорачан од дерматолози, со хипоалергична глава

Работи на батерии