Попуст!

Депилатор за лице – 𝐅𝐥𝐚𝐰𝐥𝐞𝐬𝐬

Original price was: 540.00 ден.Current price is: 430.00 ден.

Депилатор за лице – 𝐅𝐥𝐚𝐰𝐥𝐞𝐬𝐬

Шифра 8115

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8115

Опис

Моментално и безболно ги отстранува ситните влакна од лицето, без црвенило и иритација

Може да се користи за сите типови на кожа

Нежен и безбеден на допир

Дискретен и мал, може да го носите постојано со вас

Депилатор препорачан од дерматолози, со хипоалергична позлатена глава

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач за мобилен телефон.