Организер – држач за тоалетна хартија

490.00 ден

Организер – држач за тоалетна хартија

Шифра 4730

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4730 Ознака:

Опис

Практична полица, организер за тоалетна хартија со дополнителна фиока за влажни марамчиња, средства за хигиена и сл.

Транспарентна вратичка преку која се гледа нивото на истрошеност на тоалетната хартија, а исто така спречива нејзино навлажнување

Изработена од квалитетна пластика

Соодветна за секаков вид на тоалетна хартија.

Се монтира на секаква мазна површина со шрафење или лепење

Димензии:17.5 x 22 x 12 cm