Апсорбирачка подлога за во домот

590.00 ден

Апсорбирачка подлога за во домот

Шифра 4450

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Супер апсорбирачка подлога може да се користи во секој дел од домот каде има влажни подови, пред врата, во кујната, во бањата

Изработена од квалитетен срослоен материјал, апсорбирачка Напа платно кое ја апсорбира водата, гумиран нелизгачки слој и средишен сунгерест дел за меко и пријатно чувство

Лесна за чистење и одржување, без губење на бојата, без лупење на површината

Димензии:120 x 40 cm